Lokin Tamse - Partners in vastgoed

Wat doen wij

Afdrukken PDF
Hoewel we door grote ervaring vele diensten kunnen leveren, houden we ons voornamelijk bezig met:
  • Structureren van woning- en winkelfondsen / Landelijke belegging- en vastgoedacquisities
  • Vastgoed Management
  • Vastgoed Mediation
    1.   Structureren van woning- en winkelfondsen / Landelijke belegging- en vastgoedacquisities
    Landelijke vastgoedaankopen via ons netwerk van institutionele beleggers en andere marktpartijen. We zijn elke dag druk bezig met transacties in de aan- en verkoop van vastgoed(portefeuilles) in opdracht van particuliere en institutionele opdrachtgevers. Het structureren van (woning)fondsen neemt daarin een belangrijke plaats in. In deze fondsen nemen we (soms) zelf deel. Momenteel zijn transacties in winkel- en woningportefeuilles het meest actueel. We werken alleen met Nederlands vastgoed. Ook één pand boeit ons.

Private Banking: Op verzoek van een vermogende particulier hebben we in korte tijd (in Box 3) een behoorlijke onroerend goed portefeuille van enkele miljoeneneuro’s opgebouwd. Deze particulier kwam bij ons via zijn Registeraccountant en gaf, na een uitgebreide selectie, ons kantoor de opdracht. Voor ons was dit een kort en intensief karwei, met het resultaat dat we nóg beter in de markt zijn thuis geraakt.
Naast de aankoop van het onroerend goed hebben we de structuur (Commanditaire vennootschap) voor deze particulier helpen opzetten. Achteraf hebben we nog een gedeeltelijke financiering geregeld. Deze particulier is graag bereid zijn ervaringen hierover met u te delen. Indien u ook geïnteresseerd bent in iets soortgelijks, neemt u dan contact met ons op. In een gesprek bespreken we graag met u de mogelijkheden.

2.   Vastgoed Management
Onder 'Vastgoed Management' verstaan we 'Het managen van (onze) vastgoedportefeuilles/fondsen en daarmee het aansturen van door ons ingeschakelde partijen zoals property managers en makelaars'.   

3.   Vastgoed Mediation
We zijn op verzoek van partijen gestart met het bemiddelen bij vastgoedconflicten. Oftewel: Mediation. We hebben allebei de betreffende opleidingen gevolgd en mede door onze jarenlange ervaring in deze wereld denken we te weten hoe hier de hazen lopen. Indien nodig schakelen we andere deskundigen hierbij in.   

Hoe doen we dit allemaal?

Veel kunnen we zelf, maar indien nodig werken we samen met mensen uit ons brede netwerk. Deskundigen op elk gebied zoals Geldverstrekkers, Fiscalisten, Juristen, Notarissen, Accountants, Bouwkundigen, Vastgoedmanagers en Makelaars.

We kennen de mensen in de vastgoedbranche.